I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: ,,6-Miesięczne Praktyki Zawodowe – Wiedza i Umiejętności Praktyczne”

Szanowni Państwo,

8 listopada 2017 r. na terenie kampusu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu, planowana jest I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: „6 – Miesięczne Praktyki Zawodowe – Wiedza i Umiejętności Praktyczne”.

Będzie to pierwsza w Polsce konferencja dotycząca wytycznych planowania oraz organizacji 6-miesięcznych praktyk zawodowych. Dynamiczny postęp, jaki dokonuje się w dziedzinie nauk farmaceutycznych oraz związanej z nim praktycznej nauki zawodu farmaceuty, wymaga ścisłej kooperacji Środowiska Uniwersyteckiego oraz Aptekarskiego.

Nadchodząca konferencja będzie sposobnością do podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz okazją do rozwoju współpracy nauczycieli akademickich oraz farmaceutów praktyków – z myślą o dobru pacjenta i profesjonalnej realizacji powinności zawodowej.

Organizatorzy: Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląska Izba Aptekarska w Katowicach oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział Katowice.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji, kursie bądź warsztatach jest wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://frkat.sum.edu.pl/rejestracja-konferencja

więcej informacji na stronie: http://farm-staz.sum.edu.pl/